Dvoulůžkový apartmán - č. 1

Dvoulůžkový apartmán se skládá z předsíně, obývacího pokoje s TV a plně vybaveným kuchyňským koutem (dvouplotýnková sklokeramická deska, lednička, mikrovlnná trouba, toustovač), manželskou postelí a samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo, automatická pračka). Apartmán je vybaven klimatizací.
 
Kapacita: 2 osoby
Velikost pokoje: 30 m2
Cena na noc: 1 400 Kč
 

Čtyřlůžkový apartmán - č. 2

Čtyřlůžkový apartmán nabízí předsíň, obývací pokoj s TV a plně vybavenou kuchyní (elektrický sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba, toustovač), samostatné sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo) a ložnici s manželským dvoulůžkem a patrovou postelí. Apartmán je vybaven klimatizací.
 
Kapacita: 2-4 osoby
Velikost pokoje: 60 m2
Cena na noc:  při obsazenosti 2 osob 1 500 Kč
Každá další osoba v apartmánu 500 Kč/noc.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Pětilůžkový apartmán - č. 3

Tento luxusní apartmán je ze všech největší, má rozlohu 80 m2. Z předsíně se dostanete do jídelny a velké kuchyně, která je vybavená ledničkou s mrazničkou, myčkou, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, toustovačem a automatickou pračkou. Součástí tohoto prostoru je i obývací část se sedací soupravou, plochou TV a dvěma lůžky. Navazuje chodbička se samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo) a nakonec ložnice, kde se nacházejí úložné prostory, manželské dvoulůžko a patrová postel. Apartmán je taktéž vybaven klimatizací.
 
Kapacita: 2-5 osob
Velikost pokoje: 80 m2
Cena na noc:  při obsazenosti 2 osob 1 600 Kč
Každá další osoba v apartmánu 600 Kč/noc.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Studio - č. 4

Studio nabízí ubytování s komfortní manželskou postelí, plně vybaveným kuchyňským koutem (dvouplotýnková sklokeramická deska, lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice), a samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). Toto studio má jako jediné okno s výhledem do zahrady.
 
Kapacita: 2 osoby
Velikost pokoje: 25 m2
Cena na noc: 1 200 Kč